• slide01

    Ubezpiecz mieszkanie lub dom do 40% taniej

  • slide02

    Zniżki na Nowe OC i AC!

Ubezpieczenie samochodu OC i AC - Chorzów i Katowice

 

Ubezpieczenie OC to obowiązek dla wszystkich posiadaczy samochodów. Warto wykupić je u ubezpieczyciela, który zaoferuje najkorzystniejszą stawkę przy najlepszych warunkach współpracy. To jednak nie jedyne ubezpieczenia komunikacyjne, na które warto się zdecydować. Oferta dla kierowców jest znacznie bogatsza. Dowiedz się więcej.

Tanie ubezpieczenia komunikacyjne w PZU

Zmotoryzowani, poza obowiązkowym OC, powinni rozważyć przede wszystkim autocasco (AC) – to ubezpieczenie samochodu pozwalające zabezpieczyć się finansowo przed skutkami zdarzeń losowych. Można też zdecydować się na polisę NNW obejmującą zarówno kierowcę, jak i pasażerów i pozwalającą zrekompensować negatywne skutki zdrowotne kolizji czy innego wypadku z udziałem pojazdu. Ubezpieczenie samochodu to nie tylko obowiązek kierowcy, a także ochrona dostępna zawsze, gdy będzie taka potrzeba.

 

PZU proponuje ponadto inne przydatne ubezpieczenia komunikacyjne. To np.:

 

• PZU Auto Szyba – ubezpieczenie szyb przed różnego rodzaju uszkodzeniami,
• PZU Auto Pomoc – dostęp do pomocy drogowej dedykowanej nieprzewidzianym sytuacjom (przebicie opony, brak paliwa w trasie, awaria, kradzież pojazdu, zatrzaśnięcie kluczyków i wiele innych),
• PZU Auto Ochrona – możliwość szybkiej likwidacji szkody bez czekania na środki z OC sprawcy,
• PZU Ochrona Zniżek – sposób na zachowanie korzystnej ceny polisy, nawet w przypadku stłuczki lub innego zdarzenia mogącego obniżyć należne kierowcy zniżki.

 

W naszej agencji zawrą Państwo te i inne polisy – zawsze na korzystnych warunkach i w przyjaznej atmosferze. Zapraszamy!